| anonim_4396 a întrebat:

Ce apreciaza cel mai mult o fata la un baiat, in afara de aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fetele apreciaza amanuntele, cum ar fi o frizura ingrijita, maini intretinute, incaltaminte curata, un miros discret si placut.In plus v-or sa se simta protejate, sa simta ca provoaca emotii baiatului. Apreciaza si respectul, si felul in care este apreciat baiatul de cei din jur.Le mai place ca acesta sa aiba vreun talent, ceva in plus fata de restul.

7 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Eu apreciez foarte mult simţul umorului.

| W3R4 a răspuns:

Sa fi dragut, sa fi sincer, sa fi respectuos...in orice caz, trebuie sa fi tu insuti.
Daca vrei sa impresionezi o fata, ai putea cel putin (la inceput), sa o faci sa rada! Fetele apreciaza asta.
Iar incetul cu incetul...cine stie, poate reusesti! Mult noroc!winking

| Kasia a răspuns:

Sa fie atent, grijuliu, ascultator si iubitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felul sau de a fi. Eu apreciez naturaletea, sinceritatea, increderea in sine, dar si stangaciile. Educatia, respectul pe care il are pentru cei din jur, dar si pentru el, bunul simt, simtul umorului.

| blueheart a răspuns:

Hei! Imi place ca un baiat sa aiba bun simt,sa fie direct,sa nu se ascunda in spatele cuvintelor,sa fie sincer,sa nu minta,sa aiba incredere in el si in ceea ce poate face,sa aiba simtul umorului,sa-mi ceara ajutorul cand are nevoie de el,sa-mi fie alaturi,sa iubeasca frumos, sa-si doreasca sa fie mai bun in fiecare zi, sa aiba curajul sa lupte pentru ceea ce-si doreste cu adevarat in viata, sa fie el in orice moment si sa nu lase pe nimeni sa-l schimbe, nici chiar pe mine. happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Comportamentul. Sa ii vorbeasca fetei frumos, sa fie de treaba, sa o inteleaga si sa o ajute daca aceasta are nevoie.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Fetelor le place un baiat sincer, care le respecta, si e alaturi de ele happy
Ne place si baietii cu simtul umorului. Dar sa nu faca glume cand suntem suparate, pentru ca asta ne jigneste.
In fine, sunt multe lucruri.
Fi tu insuti, tine cont si de acest sfat si totul o sa fie ok.winking