| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ar fi daca ati fi la o nunta si ati auzi muzica rock, ce ati zice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-ar parea ciudat, imi place muzica rock, dar realizez ca nu se potriveste pentru un astfel de eveniment.

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In general, la o nunta, poti auzi toate genurile muzicale.
Evident, ma refer la o nunta civilizata, nu la una de manelisti.

| ToKen a răspuns:

"Ce nunta geniala"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar fi frumos happy

| Doub a răspuns:

"Undeee sunt manelele?"

(⋟﹏⋞)

| syd2 a răspuns (pentru Doub):

Cum o cheama pe fata din poza love struck?

| Doub a răspuns (pentru syd2):

Watamote

| J0B0MAT a răspuns:

Aş zice că e foarte bine.Mie îmi place rock-ul.

| R0R0 a răspuns:

Ce nuntă cool!

| gemeni6226 a răspuns:

M-as bucura enorm, muzica rock imi da energie si e ceva ce m-a unit cu raposatul sot, si e ceva ce ma uneste cu copiii mei ca si lor le place.

| Sociopat a răspuns:

La nunta lumea vine sa danseze si sa se distreze. Plus ca-s si multe categorii de varsta deci nu prea merge muzica rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Făcând abstracție de la faptul că ascult rock și metal, n-aș zice nimic. Mi se pare normal să fie cât mai multe genuri, nu manele și populară cât încape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar incepe sa-mi placa nuntile. Fiindca oricum sunt de K.K.T.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dă mai tare sunetul."

| MistretulPufos a răspuns:

Poate ca as incepe sa ma duc la ele laughing