| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ar fi daca Donald Trump ar fi presedintele Romaniei?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omul ar avea nevoie de cateva secole sa scimbe ceva in Romania, nu ai ce schimba de jos pana in sus e la fel, maine, poimaine o sa te rogi sa ajungi la puscarie sa scapi de hoti suna amuzant dar nu vezi ca vor fi gratiati, omul corect isi va gasi loc in locul lor

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Of, of. Te credeam un user cat de cat cu capul pe umeri. Nu te lua dupa altii de pe aici, nu mai pune atatea intrebari tampite happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Hai ca nici chiar asa altii de pe TPU au pus intrebari si mai tampite de atat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu cred ca e asa idiot, nici nu pare.

| Staind a răspuns:

Neah, lasa.
Ar face-o cartier de vile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai luat ori dupa chifteluta ori dupa tampitul ala de cruce.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shhhh! Nu jigni.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am luat dupa nimeni.