| anonim_4396 a întrebat:

Ce are lumea cu Vulpița și Viorel de îi hulește atât? Da, înțeleg, că-s doi oameni de la țară, ignoranți și că nu ar trebui să fie atât de intens promovați dar vina nu le aparține în totalitate lor. Vina e a producătorilor acelei emisiuni unde sunt promovați și a muzicienilor care se asociază cu ei. Una lume se uită pentru amuzament la ei, nu-i ia drept exemple de urmat.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Lumea ii huleste pentru ca au mers la o emisiune tv mintind.Vulpita a mintit ca a fost violata si cred ca asta stie majoritatea dintre cei care o hulesc.Pe urma au băgat pe rând fel si fel de oameni in rahat cu motivul ca au violat-o si s-a demonstrat ca nu era asa sau ba din contra ea a acceptat.Si sa nu mai zicem de motivul principal, ca de 4 luni părinți lui viorel le cresc fata cat timp ei se balacaresc la tv in loc sa meargă la copilul lor, sa il crească si sa il îngrijească.
Profita de niște bani într-un mod nedemn in loc sa meargă sa muncească și dau un exemplu prost tinerilor sau altora ce poate au o viata si o educație la randul lor mai precară.Nu zice nimeni ca cei de la tv nu sunt de vina.Da tu, daca esti patron la o firmă si ai doi oameni care iti aduc bani frumosi ii dai afara sau ii ti tot mai mult fara sa iti pese de cum isi gestionează ei in general viata ca sa iti faca profit?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E o conspiratie diabolica impotriva lor, masoni conspira impotriva lor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca au curaj sa apara atat la televizor, si isi asuma statutul de vedeta, e normal sa fie criticati aspru, pentru ca nu e absolut nimic de vazut la ei.
Ce se intampla daca la un concert, urca pe scena "artisti" extrem de prosti, care te zgarie pe ureche? > sunt huiduiti, li se arata dislike, pleaca toata lumea, si se aud doar critici. La fel si cand sunt prezentate niste specimene de cel mai jos nivel, la televizor, unde ar trebui sa vedem lucruri interesante, nu reality-show din grajd.
Oameni ca Vulpita si Viorel sunt cu sutele de mii, mai ales in cele mai proaste colturi are tarii (Vaslui). Ei ar trebui sa ia exemple de la noi, spre binele lor. Noi ar trebui sa dam dovada de superioritate, si sa nu fim tentati nici macar sa radem de ei. Sa ne intereseze ce au mai facut, deja e o problema.

| Drimmero a răspuns:

Fi-v-ar prostii de ras cu abscesul direct cu tot.

| LPCTSTR a răspuns:

Pai si?

Tontii cu tontii si luminatii cu luminatii, toti au dreptul sa aleaga la cine se uita.

| J0B0MAT a răspuns:

Majoritatea asta caută circ, amuzament.Aşa că televiziunile se pliază pe majoritate, căci altfel ar rămâne fără bani.
Ce e naşpa e că oamenii ăia sunt luaţi la mişto de nişte idioţi morţi după bani, iar ei nici măcar nu conştientizează că se râde de ei.

| PainTech a răspuns:

Nu am nimic cu ei, am ceva cu aia care ii promoveaza.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De vina esti tu. Tu, ca te uiti la ei si le faci reclama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine mai sunt și ăia? Parcă am auzit de ei... dar nu știu unde.