| RAY a întrebat:

Ce as mai putea adauga pe blog?
ma refer la dezvoltarea personalitati, cea mai buna idee dau fundita

http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cate greseli de scriere ai? Acum nu fac misto, mai bine reciteste.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce tot imi spuneti asta, niciodata nu voi invata romana, isi pierzi timpul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Atunci nu te apuca de blog. Sa scrii corect gramatical conteaza.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe blog n-am scris nimic, toate articolele sunt copiate de pe net, si scrie asta, acele articole nu imi apartin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Atunci modifica. Ti-am citit blogul acum ceva timp si sunt multe greseli.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu pot fi greseli sunt scrise de persoane cu facultate, vorbim de persoane care stiu romana la perfectie

| oprescudorin11 a răspuns (pentru RAY):

Daca vrei, poti!