| DubstepQueen a întrebat:

Ce as putea face cand ma plictisesc si e vreme urata (in afara de citit)?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

1.Te poţi uita la un film sau la diferite filmulete hazlii pe Youtube.
2. Poţi citi diferite bloguri sau răspunde la diferite întrebări pe TPU
3.Te poţi juca ceva jocuri pe PC.
Mai multe idei vezi aici http://trebuie-sa-asculti.blogspot.ro/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html
Baftă!

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc ma uit la seriale laughing
Am vreo 10 seriale la care ma tot uit laughing

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Te uiti la TV (facandu-ti un popcorn) poti invita o prietena la tine si sa joci ceva(Monopoly Remy carti) stai pe calculator.
iti dau un site:http://trebuie-sa-asculti.blogspot.ro/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html
Poate ai niste hobby(desenezi compui o poezie...)
Asculti muzica sau stai pe TPU raspunzand la intrebari poti sa cauti prin garderoba ce poti sa port a doua zi.
Sunt multe lucruri (poti sa faci niste exercitii fizice in casa)!
Bafta!
FUNDITA?

| ForFun a răspuns:

Sa te uiti la filme/seriale.
Sa mergi la o prieten(a).
Sa te joci carti, remi etc.
Sa imi dai mie o funditalaughing.