| OpenMyEyes a întrebat:

Ce as putea sa le scriu pe tricouri celor de a8a?batting eyelashes niste texte frumoase daca se poate:* FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Câţi de 10 aţi visat, câţi de 4 aţi încasat
Rămas bun puppy dog eyes
Baftă la noua viaţă ce vă aşteaptă!
*Totdeauna capul sus si privirea dreapta
Niciodata nu poti sa stii ce te asteapta.
E greu sa dai sfaturi bune celor ce-au nevoie
Dar mai greu e sa-ti mentii viata propie la o linie.

*Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare.

*Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

*Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii

*A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.

*Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie.

*Virtutea este fundamentul amicitiei; pentru a o pastra nu este nevoie decat de caritatea reciproca. Aceasta este simpla si nu are nevoie de farduri, nu cere nimic din cele exterioare. Si daca ea gaseste multe avantaje fara a le cauta (caci cine ar putea enumera foloasele si farmecele prieteniei?), caritatea n-are nevoie de stimuli exteriori, este multumita de ea insasi, ea este pentru sine un prieten si o recompensa.

*Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.

*Prietenia e lucrul cel mai greu de explicat. Nu este ceva ce se poate invata la scoala. Dar daca nu ai invatat ce inseamna prietenia inseamna ca nu ai invatat nimic.
Si ---Poate intr-o zi i-ti va fi dor de mine
"ai izbutit, continua!
n-ai izbutit, continua!"

"tinerete, crang de veri, ani din patru primaveri."

Azi cu emotie,nostalgie, zambete ascunse si lacrimi usor tremurate printre gene, am spus definitiv "ramas bun generala"

1 răspuns:
| RoxyLaLa a răspuns:

Buna!

*Totdeauna capul sus si privirea dreapta
Niciodata nu poti sa stii ce te asteapta.
E greu sa dai sfaturi bune celor ce-au nevoie
Dar mai greu e sa-ti mentii viata propie la o linie.

*Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare.

*Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

*Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii

*A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.

*Nu prea stiu de ce-ti scriu. Simt ca am mare nevoie de o prietenie carea sa-i incredintez nimicurile ce mi se intampla. Poate ca-mi scriu chiar mie.

*Virtutea este fundamentul amicitiei; pentru a o pastra nu este nevoie decat de caritatea reciproca. Aceasta este simpla si nu are nevoie de farduri, nu cere nimic din cele exterioare. Si daca ea gaseste multe avantaje fara a le cauta (caci cine ar putea enumera foloasele si farmecele prieteniei?), caritatea n-are nevoie de stimuli exteriori, este multumita de ea insasi, ea este pentru sine un prieten si o recompensa.

*Vor exista mereu oamenic are te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.

*Prietenia e lucrul cel mai greu de explicat. Nu este ceva ce se poate invata la scoala. Dar daca nu ai invatat ce inseamna prietenia inseamna ca nu ai invatat nimic.
"capul sus, mergem mai departe"
"nu pot sa cred ca am rezistat atata langa tine"
"mai tii minte faza aia cand *zici o faza tare care vi s-a intamplat*"
"dupa asta urmeaza vacanta, stii?"
"dupa asta, fa liceul, inroleaza-te in armata, intalneste oameni interesanti si omoara-i"
"azi iti dau autograf"
"ai izbutit, continua!
n-ai izbutit, continua!"

"tinerete, crang de veri, ani din patru primaveri."

Azi cu emotie,nostalgie, zambete ascunse si lacrimi usor tremurate printre gene, am spus definitiv "ramas bun generala"
Te iubesc la nebunie, ca pe`un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita.
Si ---Poate intr-o zi i-ti va fi dor de mine

Si mai poti sa scrii de ex
Oana te < 3 sau : X si semne din asteahappy.