| Kid_3935 a întrebat:

Ce ati alege dintr`o vacanta la mare si una la >munte?:

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde de imprejurari, anotimp, stare.Sincer ar fi ok o vacanta la mare, dar nu o vacanta agitata, asta o spun in nume personal, dupa cateva zile la munte pentru liniste. Dar si marea si muntele iti pot aduce liniste, disctractie daca doresti.Deci prima data mare si dupa munte. Dar cel mai bine amandoua! Bafta!

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Ambele sunt bunehappy

| NuAmHabar a răspuns:

La mare! Acolo mi se pare mai frumos! Soare, apa>>distractie!

| apaplata_7449 a răspuns:

Munte ca nu ma simt bine la maretongue

| florynnaa a răspuns:

Eu as vrea la mare.MARE! muntele e aproape si am fost de ft multe oriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta la munte, unde sa fie liniste, sa ma pot plimba in pace, fara agitatie, fara zgomot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta la munte. Mi-ar placea mai mult decat la mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare in primul rand