| Dan a întrebat:

Ce ati dori sa realizati in viata voastra?

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Am realizat tot ce mi-am propus, dar tot as mai creste un copil.

| BRG a răspuns:

Nimic din ce realizezi în viața asta, nu se compară cu faptul de a-i fi plăcut lui Dumnezeu, care î-ți poate da sănătate și doar cu ajutorul lui poți face ceva în viață.

| OanaG a răspuns:

Sa ajung ceea ce imi doresc, sa fiu implinita atat pe plan sentimental cat si pe cel financiar :*

| LuS[z] a răspuns:

Pai sa cresc maaaare mare s afac ceea ce imi propun

| WestSid3 a răspuns:

As dori sa merg mai departe la un liceu Pedagogic happy
cred ca este potrivit pentru mine.
Tu? smug

| vyo a răspuns:

Foarte multe

| aisha01eu a răspuns:

Eu am doua variante:
1. Sa fiu medic.
2. Sa am propia mea firma, sa calatoresc mult. Si cam atat ca familie nu vreau.

| angelinthedark a răspuns:

Sa ajung pe luna si sa ma mut acolo, mai putin si ajung!

| Aditzu1988 a răspuns:

Sa fiu programator la o firma de prestigiu. Tu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi indeplinesc visele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu am pus accentul pe ceva si pe celelalte lucruri le-am lasat in voia sortii. Am mers cu multe odata, si as vrea sa am realizari frumoasa in toate.(matematica, dans, muzica, literatura, sporturi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalist