| angela_7705 a întrebat:

Ce ati dorit sa deveniti cand veti fi mari, atunci cand erati copii?

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cantareata laughing
Si mai vroiam si politistalaughing... dar cantareata nu pot sa fiu ca nu am voce si politista nu mai pot ca am avut intr-un an 9 la purtareblushing whistling
big grin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cand eram mica imi doream sa ma fac cantareata laughingAsta pentru ca imi placea foarte mult sa cant [si acum imi mai placeon the phone. In fiecare zi cantam laughing

| SweetCandy a răspuns:

Eu vroiam stomatologhappy

| hândel a răspuns:

Vroiam doar sa devin adult ca sa plec la casa mea, sa am liniste si pace.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vroiam sa fiu isteata si sa nu imi sufle nimeni in bors. I guess I walked that path.

| Pho3nix a răspuns:

Imi doresc de mic sa devin actor si imi doresc si acum.
Am 16 ani.

| inna a răspuns:

Cantareata.happy

| albastrel a răspuns:

... invatatoare ...doctoritahee hee

| albastrel a răspuns:

Aaa si cantareata sau actrita big grin

| hashe86 a răspuns:

Profesor de biologie. din pacate am luat alta cale

| alexdop21 a răspuns:

Musafir, american si somer pe tir

| cioko19 a răspuns:

Avocata. ceea ce imi doresc si acum sa fiu love struck

| viki a răspuns:

Creatoare de moda.smug Croiam pentru papusi.laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Domnisoara si doctorita.

| Sara2 a răspuns:

Imi doream la nebunie sa fiu acrita la teatru...asta era in viziunea mea"papusa de teatru"

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Fotomodel...love struck
si acum imi doresc asta...smug

| spiritul a răspuns:

Fotograf de actrite porno

| Misterious a răspuns:

Hahah cand eram mica ziceam ca vreau sa fiu "patroana" laughing

| Claudiu_7827 a răspuns:

Pictor muralist, domeniu (arta monumentala).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doctor sau fotbalistlaughing... dar m-am ales cu bucatarialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când eram copil visam să ajung doctoriță, însă cu trecerea timpului mi-am dorit să ajung altceva și am reușit.
O seară plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum patru luni, mi-am dorit foarte mult sa devin arhitecta.Cand eram mica, obisnuiam sa construiesc casute din cutii de chibrit si ambalaje de fondante. Abia asteptam sa vina Craciunul, sa imi aduca mosul bomboane cu ambalaje colorate. Totusi, a trecut timpul... Parintii nu au fost niciodata de acord cu visele mele, asa ca atunci cand le-am spus ca la liceu vreau sa ma indrept spre arta, s-au straduit sa ma convinga ca nu este asa cum cred eu. Astfel, mi-am ales drumul medicinei. Imi place mult si chimia, dar nu se compara cu pasiunea mea pentru arhitectura. Sper sa nu regret...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am fost mai mic am avut multe ganduri, adica am vrut sa devin:
Translator(imi place foarte mult limba engleza)
Judecator(pentru ca vedeam mereu in jurul meu oamenii care nu li se face dreptate)
Acum sunt asistent medical in devenirehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cert este ca in fiecare an imi doream sa devin altceva...balerina,patinatoare,avocata,jucatoare de hambal, contabila etc. dar cel mai mult imi doaream sa devin DJita.

| ciumpi a răspuns:

Arhitect. si imi doresc si acum la 16 anilaughing

| sandra11 a răspuns:

Imi amintesc ca doream sa devin politista dar nu mi sa indeplinit dorintahappy