| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face cu o masina a timpului?

50 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

M-as intoarce in copilarie sa o mai traiesc odata.

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Ai aparat care sa te faca mai mic in varsta?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai masina timpului rezolva tot.Nu?

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Nu te transfera intr-un corp mai tanar din cate stiu.

| RAY a răspuns:

Nu poate exista asa ceva, timpul este produsul imaginatiei umane, desi nu exista timp

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stiam.

| Drimmero a răspuns:

M-as duce direct in anul 2004, ultimul campionat castigat de Arsenal,, macar sa mai simt bucuria aia de campion!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Naveta. ))

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru ramon2473):

Nu m-am referit la o navă spațială, ci la "a face naveta" (a parcurge cu regularitate aceeași distanță dus și întors).
Eu nu vreau să-mi cunosc viitorul, îmi place să mă bucur de prezent. La fel de ușor, cunoașterea viitorului te poate surprinde (și) neplăcut. Dacă ai ști ce se întâmplă, s-ar putea să nu dorești să mai trăiești! ))
Sincer? Prefer să trăiesc clipa prezentă.
Dar, dacă ar fi posibil, m-aș întoarce în trecut, dar nu pentru a schimba ceva, ci pentru a retrăi ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

M-aş duce în trecut să îl admir şi apoi în viitor să văd dacă e cazul să schimb ceva de acum înainte.

| Mayhem666 a răspuns:

Ce as putea face cu ea, ma intreb? rolling on the floor

| Felys a răspuns:

As merge sa admir dinozaurii

| Clorox a răspuns:

M-as duce pana la inceputuri si i-as da lui dumnezeu o palma laughing

| Superior a răspuns:

As distruge-o.

| anamariarot a răspuns:

M-as duce undeva prin anii '20-'30 sa vad cum traiau oamenii pe atunci SAU in viitor ca s-o linistesc pe Ana din prezent ca o sa fie ok si sa nu isi mai bata capul cu anumite lucruri laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

Dar ce te nelinisteste, draga?

| anamariarot a răspuns (pentru Drimmero):

Nu simt nevoia sa detaliez, draga.

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

Foarte bun raspuns,, mi-a placut

| anamariarot a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur ca ti-a placut laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

De ce te bucura? A fost un raspuns la care ma asteptam

| anamariarot a răspuns (pentru Drimmero):

Asa ma bucur eu cand altora le plac prostiile pe care le scot pe gura

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

De ce prostii? Te-am tolerat si te tolerez in continuare, nu as putea considera asta vreo prostie

| anamariarot a răspuns (pentru Drimmero):

Bine. Eu eram ironica

| Drimmero a răspuns (pentru anamariarot):

Iar eu mi-am jucat rolul si ti-am intrat in joc

| anamariarot a răspuns (pentru Drimmero):

Ochei

| BlackRose03 a răspuns:

Nimic

| DenisaNicoletaG a răspuns:

I-as face pe toti sa se indragosteasca de mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as intoarce intr-o anumita zi si as lua o alta decizie sperand ca lucrurile o sa mearga mai bine, pe principiul " Mai rau de atat nu se poate. " laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

M-asta duce in viitor direct cand am bani, casa si masina.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ar fi tare sa poti merge intr-un univers paralel unde Doctor Who exista.

| Juviia a răspuns:

M-as duce inapoi in timp si as schimba ceva.

| asperger3 a răspuns:

As repara toate greselile

| anonim_4396 explică (pentru asperger3):

Si risti sa schimbi cu mult viitorul.

| asperger3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil.As vrea ca bunicul meu sa nu fi murit si sa nu se fi intamplat cea mai urata chestie din lume.Nu am curajul sa o spun tocmai ca stiu destul de multe pesoane si nu e o situtatie placuta.A si pot fi usor judecat.
PS. Nu toti oamenii sunt la fel nu toate femeile sunt pitipoance, nu toti barbatii sunt alcoolici, etc. Toti suntem diferiti mai mult sau mai putin(vorbesc din punct de vedere psihic)

| Nitroblast a răspuns:

As folosi-o ca si o masina normala cu care mergi la servici/liceu, cu care mergi la Kaufland, la iarba verde cand e iarba verde, etc.
Si ocazional, asa, cate 2 nopti pe saptamana as face un "touge run" ori pe drumul ce porneste de la Sinaia si duc la Sfinx ori pe Trans-Rarau.
Si bineinteles, inainte de toate, trebuie omologata si inregistrata.

| anonim_4396 explică (pentru Nitroblast):

Cine a zis ca arata ca si o masina normala?

| Nitroblast a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca nu arata ca o masina normala, tot o facem sa arate ca una. Punem 4 roti si un motor cumva si gata.

| Omori a răspuns:

Probabil as profita de ea ca sa invat cat mai multe chestii, din moment ce nu m-ar mai limita timpul.Si as face asa o lista cu ce vieti vreau sa duc.gen
eu 1: lunetist, si cand ma plictisesc de asta sau mai am putin si dau coltul, ma intorc in timp si ma orientez spre eu2, si tot asa.Probabil ocazional ma duc sa vad niste dinozauri sau eclipse, poate fac si pe nostradamusanonim si ii anunt pe astia de eventuale catastrofe.

| Kathrinex a răspuns:

M-aș întoarce în timp.

| anonim_4396 explică (pentru Kathrinex):

Credeam ca o sa dansezi cu ea.

| Satango a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu aș dansa cu ea așa cum crezi în cazurile unora. Aș dansa cu ea în așa fel încât să-mi satisfac nevoile.

| Kathrinex a răspuns (pentru anonim_4396):

O să dansez cu un dansator. Cu mașina timpului mă întorc în timp. Logic. XD

| Diance a răspuns:

As calatori xD

| anonim_4396 explică (pentru Diance):

Nu mi-am dat seama, credeam ca o sa te uiti la ea si o sa dansezi.

| Diance a răspuns (pentru anonim_4396):

=3

| Dani0464 a răspuns:

As afla cum au disparut dinozaurii

| Mircea_Mihalache_1986 a răspuns:

Drifturi?! Serios acum, m-as duce in viitor, as aduce leacuri si tehnologii ca sa traim mai bine dar nu in ultimul rand, o tura inapoi in timp, fix inainte de Big-Bang happy.