| Michaela89 a întrebat:

Ce ati face cu un milion de dolari?

Răspuns Câştigător
| Antogirl a răspuns:

Eu ce as face? Poi as dona din ei la o actiune caritabila sau la biserici sau camine,restul de bani mi-as ajuta parintii, mi-as lua niste haine si as face cadouri prietenilor, ce imi ramane i-as da fratelui meu!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce nu as face!

| Kristtine a răspuns:

Mi-as lua o vila cu piscina si tot ce mai am nevoie laughing Restu ii pastrez pentru pariuri smug

| darielle a răspuns:

Paai as face un magazin mare ca sa castig si mai muulti bani!

| cryssa a răspuns:

M-as muta din casa parintilorl. Apoi destrabalare. O parte o sa ii investesc in cine stie ce cacaturi ca sa fac si mai multi bani.
sau
O sa ii pun pe toti la saltea (de chitra).
sau
Mi-as deschide o fabrica de tigari. b-)

| Antogirl a răspuns:

Eu ce as face? Poi as dona din ei la o actiune caritabila sau la biserici sau camine,restul de bani mi-as ajuta parintii, mi-as lua niste haine si as face cadouri prietenilor, ce imi ramane i-as da fratelui meu

| caban a răspuns:

Mi-as lua de toti tigari la bucata, lasa sa numere vanzatoarea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nevoie de asa ceva, in IAD am tot ce imi trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as lua: vreo 2 masini sport, o limuzina, o vila cu piscina, garaj, sala de fitness, o diploma in medicina, (hai ca fac si rimelaughing, un loc de munca, o excursie in Hawai, un bilet la film, COLA, o pizza, funda si cam atat.