| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face cu un milion de euro?

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Dacă vrei să faci ceva inteligent cu ei, îi investeşti.Asta aş face şi eu.

| valentingb a răspuns:

As plati taxele, si cu cei 500.000 de euro ramasi asi investi in oameni cu idei.

| SookiexD a răspuns:

Mi-as cumpara o vila thinking o masina si cu restul mi-as umple dressingul cu haine :X si dupa merg sa agat fete sa le aduc la noua mea vila rolling on the floor :X

| xBya a răspuns:

I`as investi intr-o afacere profitabila pana cand fac destui bani sa cumpar o insula izolata unde sa ii plasez pe toti nesuferitii de etnie roma (ei au prioritate) si toti hotii din capul tarii asteia (si nu numai).

| MarijuanaFanNr1 a răspuns:

Distractiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| PISIPISI14 a răspuns:

As cumpara haine