| VictorFenrir a întrebat:

Ce ati face daca ati avea un 1 milion de euro?

41 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

I-as investi.

"Financial freedom my only hope
Fck livin' rich and dyin' broke
I bought some artwork for one million
Two years later, that sht worth two million,
Few years later, that sht worth eight million
I can't wait to give this sht to my children"

https://www.youtube.com/watch?v=RM7lw0Ovzq0

| DeathIncarnate a răspuns:

As mai face inca unul.

| RAY a răspuns:

As mai face inca unul

| Freya1 a răspuns:

Mi-as lua casa si o masina.Restul banilor i-as baga in banca si as trai din dobanda plus mi-as deschide o afacere din care sa iasa bani probabil in domeniul constructiilor deoarece nu prea ai ce pierde si as trai linistita

| RainmakerX a răspuns:

As cumpara un ansamblu rezidential cu vreo 50 de garsoniere.
25 le-as inchiria iar 25 ar fi locuinte temporare pentru persoane defavorizate ce nu si-ar putea permite chirii in alte parti.

As vrea sa-mi fac si un fel de firma care sa-i ajute pe cei 25 defavorizati sa-si gaseasca un loc de munca. Cu niste cursuri, haine si un cv ok cred ca orice persoana poate sa castige un venit care sa-i asigure macar strictul necesar.

| mentholinks a răspuns:

Nu stiu.

| Nemessys a răspuns:

As face 2 milioane de euro. happy Apoi 3, 4 si tot asa. De ce sa-i cheltuiesc ca un prost? laughing)

| VictorFenrir explică (pentru Nemessys):

Lipsa de ocupatie laughing))

| oprescudorin11 a răspuns:

I-as cheltui pe toti! Dupa mintea mea, asa incat sa raman LEFTER in preziua mortii! Asta nu exclude in a face pomana la toti cretinii care nu au avut sansa mea! Macar sa vada ca viata nu la asta s-ar rezuma! de fapt am si facut treburile astea!

| Clorox a răspuns:

Ce n-as face daca as avea un milion de euro...

| HazelEyes77 a răspuns:

In primul rand as dona o parte in scopuri caritabile, o alta as folosi o pentru a mi asigura un trai decent mie si familiei mele si cu restul as calatorii in diferite parti ale lumii, un mare vis de al meu.

| VictorFenrir explică (pentru HazelEyes77):

Da,dar in felul asta traiul asta decent de care zici tu nu va dura mult pentru ca acele calatoriile in jurul lumii cam costa + suvenirurile care probabil le vei cumpara.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Poate dar tot nu m ar impiedica.

| Caro34 a răspuns:

Mi-as dori 1 milion de euro pentru: o casa draguta, o masina super, sa-i ajut pe parintii mei, as dona o parte pentru cercetare (cancer si Alzheimer) si mi-as face o afacere! Numai bine!

| Mieeez666 a răspuns:

I-as baga la pacanele.

| VictorFenrir explică (pentru Mieeez666):

Cea mai buna idee

| Mieeez666 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Pai nu?

| ShaOfHatred a răspuns:

As dechide o afacere ca sa fac mai multi. Duuuuh

| CleanHeart a răspuns:

Multe lucruri dar in primul rand as ajuta toti copiii bolnavi si oamenii nevoiasi, daca nu iti folosesti banii ajutand pe cineva inseamna ca degeaba ii ai.

| VictorFenrir explică (pentru CleanHeart):

Hmm o persoana care gandeste altfel fata de restul lumii, dragut.

| Yasmin875 a răspuns (pentru CleanHeart):

Dar gandeste-te si la tine.Fii mai egoista.Doar e norocul tau.De ce gândești așa? Te-a violat vreun preot?

| CleanHeart a răspuns (pentru Yasmin875):

De parca preotii ar fi darnici, uite-te draga la Dan$el laughing hai ca daca ziceam ca is egoista mergea fiindca mai egoisti ca ei nu exista nimeni laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Mi-aș cumpără o vila in America, o mașină misto si m-aș muta acolo.

| VictorFenrir explică (pentru Yasmin875):

In ce oras? New York?

| Yasmin875 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Los Angeles.

| VictorFenrir explică (pentru Yasmin875):

Frumos si acolo

| 393Dan a răspuns:

I-as da foc. Banul e ochiul dracului!

| VictorFenrir explică (pentru 393Dan):

Aduc eu benzina

| AdrianVoicu a răspuns:

Mi-as cumpara o cutie de pate

| m1dn1gh7 a răspuns:

As deschide o ceainarie super intr-un oras mare din Romania, probabil Cluj, iar cu restul banilor, o parte i-as dona, iar cealalta parte as da-o familiei.

| En3Rgi a răspuns:

Unii spun ca ar dona.ce vrajeala! Daca ai un milion de euro in fata ta nu stii cum sa faci sa sari in ei laughing.As cumpara o casa, masina, mi-as ajuta parintii si as calatorii in lume, in timp ce as posta locatiile pe Facebook sa ii fac gelosi pe prieteni tongue

| VictorFenrir explică (pentru En3Rgi):

Una e sa zica si alta e sa faca

| Adiadictie a răspuns:

As sta toata ziua pe TPU

| VictorFenrir explică (pentru Adiadictie):

Asta este cu adevarat trist

| Adiadictie a răspuns (pentru VictorFenrir):

Nici nu pot raspunde!

| Supicadepui a răspuns:

Mi-as cumpara o gramada de chestii nefolositoare, printre care si o locuinta, iar o parte din bani as da-o parintilor.

| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

As cumpara o casa pe plaja, o masina si o companie. Poate cu cateva actiuni pe langa acea companie profitul se va multiplica. O, da, i-as da o parte din bani si mamei, chiar ar merita. happy

| Ern a răspuns:

Mi-as cumpara o vila misto si o masina ff faina si mi-as deschide un magazin Fast-food.

| VictorFenrir explică (pentru Ern):

Ok,dar sa nu folosesti carne de om sau broasca in retetele tale laughing))