| Genevaaa a întrebat:

Ce ati face daca ati mai fi adolescent?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex nebun cu tipa aia de 16 cand aveam 12... mergeam cu un bax de prezervative la ea. Dupa dadeam playback sa se repete experienta

| Ofiintă a răspuns:

M-as bucura de perioada respectivă, fără să sufăr după nu știu cine pentru care nu are rost să imi risipesc energia.

| Mosotti a răspuns:

Asa astepta iar sa ma fac mare si sa scap de scoala, teme, ascultat si restul.
In rest as face ce am facut si atunci.

| Genevaaa explică (pentru Mosotti):

Deci raspunul este ca ai face ce faceai si atunci. Și mai exact ce?

| Mosotti a răspuns (pentru Genevaaa):

Pai ce facem, ma duceam la liceu, iar in timpul liber ma jucam la calculator, ascultam muzica, ma mai uitam la un film, vara ma duceam la strand, cam asa.

| Freya1 a răspuns:

Probabil mi-as coordona altfel viata.
As incerca sa imi tratez anxietatea si sa reusesc sa imi fac un tel mai mare in viata evitând anumite persoane.

| Nirvanaaa a răspuns:

M-as apuca iar de baschet.