| 123456789eooo a întrebat:

Ce ati face daca v-ati mai naste inca odata? ati vrea sa va nasteti in aceeasi familie...in aceeasi tara.etc funda la cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Cu siguranta mi-as dori aceeasi viata, dar pana la un moment dat.
Cu siguranta as iubi aceiasi oameni, pentru nu as putea sa le iau iubirea inapoi.Pasiunile ar ramane si ele aceleasi.
Totul sa fie la fel pana la ziua cand mi-a fost dat sa intalnesc suferinta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om are soarta lui si nu poate fi schimbata.Totul s-ar repeta.Numai bine.

| kidsXXL a răspuns:

Eu daca m-as putea naste inkodata, as vrea sa ma mut chiar si din europa.nas mai vrea aceeasi familie.dar viitorul nu poate fi schimbat.Asa ca pentru asta trebuie sa stii cum sa-ti traiesti viata. Ceau.