| Dan a întrebat:

Ce ati facut azi pentru viata voastra?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Eu azi am fost harnica, m-am apucat de curatenie si vreau sa-mi fac un mediu ambiental placut mai ales ca, in saptamana viitoare, vin copii acasa.
Chiar daca pare ca nu am facut nimic pentru viata proprie, pentru mine este important ca sa fac ca, cei dragi sa se simta bine acasa. Daca ei se simt bine, eu sunt fericita si inseamna ca, n-a trecut vremea in zadar. Eu nu ma laud ca fac sport pentru ca, n-am nici timp si nici nu sunt o fire care sa consume energia, fara sa vada vreun efect in jurul sau. Poate pentru multi pare o prostie dar pentru mine asta inseamna viata. Cand imi termin treburile, intru pe calculator, raspund la intrebarile prietenilot de pe TPU, mai ascult muzica si mai deschid corespondentele care ma asteapta de o vreme. Da, atunci sunt chiar egoista, fata de membrii familiei dar sunt "darnica" pentru cei ce-mi sunt prieteni.
Zile frumoase, senine si pline, Va doresc acum pentru ziua ce vine.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am impacat cu un bun prieten. A fost destul de emotinant momentulbig grin

| Libelle a răspuns:

Am mancatbig grin
am dormit bine azi noaptebig grin
m-am jucat cu pisoiul
ce viata:X
ce as mai putea sa fac?

| Rukhsandra a răspuns:

M-am sculat si am intrat pe TPU...

lolita
| lolita a răspuns:

Am avut grija de bebele meu ca in fiecare zi. i-am facut baie, i-am dat sa manance, m-am jucat cu el, l-am plimbat etc

| Hmmmm a răspuns:

Sport

| marrr a răspuns:

Nimic inca, dar o sa ma duc la analize saptamana viitoare. Cred ca am ceva la stomac pentru ca n-am pofta de mancaresad Mi-e frica.

| Ady93 a răspuns:

Hehe tocmai am venit de la niste jogging cu o prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca un pumn de medicamente pentru plamani si vitamine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am baut apa(multa, ca de obiceihee hee), am reusit si eu sa mananc ceva azi, de-abia pe la vreo 15laughing si am facut sport.