| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați făcut când ați aflat că nu aveți talent,că sunteți de tot râsul, că nu aveți prieteni?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Treci peste. Sunt persoane care trăiesc toată viața cu astawinking.

| SilentRain a răspuns:

Caterinca

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Al doilea cont de Facebook și un grup în care sunt doar eu cu mine și fac poze nașpa, scriu cu multe greșeli de ortografie și mai pe scurt, tot ce mă taie capu' laughing
am început să-mi scriu într-un jurnal și să-mi programez ziua. De exemplu la ora x fac ceva, la ora y altceva, dar asta nu mă ține.
Și încerc să mai găsesc chestii de făcut ca să nu mă gândesc mult la asta. Majoritatea oamenilor în care aveam încredere s-au dovedit a fi fix de ce nu aveam nevoie și mi-au zis „pa" fix când am descoperit că n-am talent, acum csf, eu sunt cea mai bună prietenă a mea.
Mie-mi place să cânt, chiar dacă nu-s bună la asta. Așa că prefer să stau și să cânt când nimeni nu mă aude!

| Yurisa a răspuns:

Am ridicat din umeri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.m-am rupt pe manele

| Helper07 a răspuns:

Un talent avem cu totii, poate ca nu cunosti vastitatea termenului.

| lilith16 a răspuns:

Am dormit. bine, eu am prieteni da tot dorm