| UnderPressure a întrebat:

Ce ati fi vrut sa deveniti, profesional vorbind, si ce ati devenit?
E mare diferenta?
Daca da, de ce credeti ca nu ati reusit?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mecanic pe locomotiva, am ajuns sofer pe tir iar diferenta e de 1500 GBP intre domenii. Nu am reusit pentru ca nu aveam facilitati in tara pentru a putea continua si am parasit Romania la 13 ani. Aici am sanse sa ma bag cand o sa fie nevoie sau daca firma unde lucrez isi extinde interesele in domeniul feroviar mi-au zis ca voi fi primul care va fi format ca mecanic pentru ca le-am dat o idee destul de buna.

20 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Handbalist sau doctor, insa acum sunt student la o facultate de istorie si vreau sa devin profesor. Cu handbalul nu am putut continua, echipa desfiintandu-se, iar pentru profesia de doctor chiar nu eram genul. Bine ca mi-am dat seama.

| RAY a răspuns:

Cand eram mic eram obsedat de reparat ceva, azi lucrez in reparați, deci am ajuns tot acolo unde trebuia, cei drept mai mult software decat hardware ca se cere mai mult

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Esti informatician?

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Ala e alt domeniu dar tot IT

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Programator? sau expert in atacuri cibernetice

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Nu man, nu programez nimic, repar ceea ce s-a stricat

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Atunci esti informatician si dc nu inveti engleza? E un viitor bun in uk sau tarile scandinave sa repari pc.uri

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Engleza o stiu

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Ca tot te-am gasit. Ia zi, ce poate sa aiba o unitate care functiona perfect si dintr-o data nu mai booteaza nimic doar apare o liniuta in stanga sus pe monitor si un "A3" in dreapta jos? Si cateodata isi mai da restart dar nu de fiecare data.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Noi nu lucram asa, se fac teste man

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

OK. Ma gandeam ca poate ai mai avut vreun caz asemanator ceva. Mersi oricum.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Da-mi niste poze sa vad si eu mai exact

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Placa video defecta sau cablu defect

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Placa video nu cred ca e fiindca apare la fel si cand pun la cea on-board iar cablul nu e fiindca am conectat monitorul la laptop si merge.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Reseteaza bateria bios si scoate rami si bagai la loc

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Am si schimbat bateria, am pus noua, tot la fel. ramii la fel, am incercat.

| Drimmero a răspuns:

Fotbalist in mare mare, iar ceea ce fac acum n-are nici cea mai mica asemanare.

| SilentRain a răspuns:

Boschetar,am ajuns angajata cu minimul pe economie
Nu e mare diferenta
De ce am reusit?
Simplu, pentru ca facturi

| natalia7prut a răspuns:

Eu am vrut să dau la arte dar mama nu ma lăsat la Iasi si am mers la croitorie nu e distanță mare de te gândesti la dizain vestimentar. Poate eram ceva mai mult.