| RAY a întrebat:

Ce ati invatat de la viata?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ca atunci cand te astepti mai putin, atunci se intampla.
Si ca intr-o multime de oameni rai, exista acei oameni care te pot suprinde intr-un mod placut, oameni care merita descoperiti, oameni pe care merita sa-i tii aproape.

| RAY explică (pentru OldSoul):

Mai uimit

| OldSoul a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur ca am avut onoarea laughing

23 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Prima data taiem ceapa de la fund(sau iti bagi o bucata de paine in gura) ca altfel o sa incepi sa plangi, turnam sosul tzatzici, adaugam niste trinitrotoluen si voil...aa stai am gresit categoria.

When you want something done, do it yourself!

| Freya1 a răspuns:

Ca trebuie sa te bucuri de ce ai pentru ca poate sa fie si mai rau.
Stiu din proprie experienta ca eram bine si faceam nazuri si la munca si la ce am si nu am si acum imi pare rau ca nu mai pot sa fac nici cat am facut.
Asculta asta:
https://youtu.be/z3vHrvtZorA

| SilentRain a răspuns:

Că lumea e rea și shaorma e buna cat e calda

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Lumea e rea si tu esti buna sa inteleg?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Da foarte, mega, ultra
Sunt sfânta, merg pe apa, beau lapte direct din cutie, inviez morti cu o atingere etc

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Atunci as avea si eu nevoie de atingerea ta miraculoasa.

| SilentRain a răspuns:

Cu drag 'iti pot trage o tigaie miraculoasă direct în cap

| Hammurabi a răspuns:

Trebuia să învățăm ceva?
Mie nu mi-a spus nimeni.

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai 4 în catalog, stai jos

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca nu trebuie luata mereu in serios

| Emma30555 a răspuns:

Ca trebuie sa stim ce vrem ca sa putem avea, sa fim constienti de alegerile noastre, ca totul e trecator chiar si problemele, ca oamenii nu sunt buni sau rai, sunt la fel majoritatea cum suntem si noi insisi, ca uneori vedem defectele celorlalti pentru ca le avem si noi, si am invatat ca uneori ceea ce pare bun nu e chiar asa si ceea ce pare rau nu e chiar asa, trebuie sa descoperim viata si sa lasam prejudecatile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile sunt cheia spre fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e simplã dar nu usoarã

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Profund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nimănui nu-i pasă de tine înafara de familie și fiecare are interesul său propriu

| IoanaRoman09 a răspuns:

Inca mai am multe de invatat.Cat traiesti, inveti.

| AlexDarius3 a răspuns:

Shaorma ieftină înaintea mesei de paşte nu e bună, tui rasa ei de shaormă.

| BadAngel3 a răspuns:

Hehe.

Ca daca nu stii tu sa lovesti, are sa te loveasca ea prima.

| gabriielaaa a răspuns:

Că niciodată nu stii la ce să te aștepți si ce va urma. Traieste viața acum nu stii când vei înceta să trăiești.

| Thyself a răspuns:

Că norocul e oportunitatea care te găsește muncind. Un fel de "mâna întinsă care nu spune o poveste nu primește de pomană"

| PinkFlowers a răspuns:

Sa fiu cea mai buna versiune a mea si sa-mi indeplinesc rand pe rand visele