| NoOne18 a întrebat:

Ce ati mai auzit? studentii vor incepe sau nu cursurile online?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Toti vor incepe online, pe dezastru asta nu are cum vreo facultate sa riste sa faca cursuri la facultate.

| PiouelPol a răspuns:

Universitatile au autonomie decizionala fata de Ministerul Educatiei. Senatul fiecarei universitati decide pentru ea sistemul in care se merge la cursuri. Asa ca noi nu avem cum sa stim ce decizie ia fiecare universitate in parte. Ce iti spunem noi nu prea te va ajuta.