| Dan a întrebat:

Ce ati reusit sa faceti pentru Omenire?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Absolut nimic. Sper sa pot face intr-o zi ceva.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am putut sa fac nimic pentru mine si pentru altii d-apoi pentru omenireoh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Nimic, momentan... Am doar 15 ani si pana acum am studiat, abia astept sa pun in practica happy. Imi doresc sa fiu politista, sa fac lumea un loc mai bun.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din pacate, pentru omenire, nimic!
Daca, in peste 60 ani, am facut cate ceva bine, a fost doar pentru indivizi sau grupuri de indivizi, respectiv familie, prieteni, cunostinte, firmele pentru care am lucrat si pentru unii necunoscuti etc, asa cum incerc sa fac si raspunzand pe TPU.
Iti multumesc ca m-ai adaugat la prieteni, sper ca ai vazut ca am acceptat si te salut asa cum imi salut prietenii: Salve!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Sunt prea neinsemnata pentru un lucru asa de mare... am contribuit doar la cresterea natalitatii omenirii cu doi baieti! In rest, lucruri marunte pe care cred ca toti le facem la un moment dat, dar sunt asa de mici, incat nici nu se observa la nivel macro.

| gabriela a răspuns:

Am reusit sa readuc cativa oameni pesimisti...inspre optimismul atat de necesar!

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Sa strang gunoaie.defapt deseuri...marog intelegi u.nu's gunoieralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru omenire ai zis? ei bine, daca spun ca am contribuit la perpetuarea... (speci)ei, vei considera multumitor acest raspuns?