| vrajitoarea_1628 a întrebat:

Ce avantaje si ce dezavantaje sunt in a fi reprezentant avon?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| girlxx21 a răspuns:

Nu prea se mai omoara lumea cu astfel de comenzi la avon/oriflame. Eu una cred ca 2 comenzi am avut. una la avon si una la oriflame si n-am fost multumita de produsele lor. Daca vrei sa iti iei un produs de calitate le gasesti la SEPHORA.sunt mai scumpe dar se meritawinking

| ake007 a răspuns:

Avantaje-poti sa-ti iei produse la pret redus, primesti cadouri in functie de comenzi, poti sa castigi niste bani in plus Ai aici mai multe detalii http://www.avon-constanta.ro/faq.php .Dezavantaje.eu nu am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa asculti parerile altora mai bine treci pe actiune.Asta am facut si eu.Eram asa de antuziasmata, yuhu o sa am banii mei! Vrajeala! Trebuie sa gasesti clienti in care ai incredere ca sa nu fc comanda la produse si apoi sa ramai cu ele, deci sa le platesti. Daca depasesti de un milion sau mai mult iti da un comision si asa mai departe da cred ca stii lucrurile astea.La prima comanda parca iti da pungulitele gratis dar apoi trebuie sa le cumperi, plus ca, daca ai mai multi clienti, o a doua sau a treia sau a4a brosura se plateste.Deci din micul comision o sa mai ramai cu...nimic! Asta a fost parerea mea.Incearca si tu, poate tu o sa te descurci mai bine in legatura cu facutul rostului de clienti seriosi.Succes!:*happy