| luca1auci111 a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceţi în vara asta?

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Am sa continui sa muncesc de luni încep munca. săptămâna asta am avut liber ca niciodată după cine știe când o sa mai am liber o sa mai intru când termin munca seara nu-mi place vacanțele ieșirile în oraș și altele decât să-mi irosesc viața cu rahaturile astea club restaurante figuri mai bine muncesc.

| luca1auci111 explică (pentru Continchiscontsters):

Fain man

| Continchiscontsters a răspuns (pentru luca1auci111):

Este mult mai bine frate crede-mă așa nu-ți bați joc de timpul tău și nici de sănătatea ta în locuri de nimic cu toți drogați și...

| luca1auci111 explică (pentru Continchiscontsters):

Faina ultima parte, Si nu am planuri de astea...

| Continchiscontsters a răspuns (pentru luca1auci111):

Pai ce planuri ai pentru vara asta? Ce o să faci toată vara dacă nu deranjez ca întreb.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce am facut si vara trecută.

| RAY a răspuns:

Am realizat ca este mereu bine sa ai un plan de viitor, am deja un plan făcut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Grecia...
Și de restul... Munca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Vă duceți la Hammurabi?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha.
Am auzit că ar avea/lucra in Grecia. Să facă o ofertă aici pe TPU și poate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am nici un gând special. Ies pe balcon la soare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Să cheltui mulți bani.

| Freya1 a răspuns:

Sa îmi renovez casa și sa nasc.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Freya1):

Sa fie sănătos și Dumnezeul să-l ferească de rele și oamenii răi invidioși și lacomi.