| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau mamei mele de ziua ei? Ea este in zodia fecioara, e nascuta pe data de 7 septembrie 1965 si ii place toamna, ii place sa isi faca bine treaba si e o persoana cu un suflet mare! Va rog sa-mi spuneti! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

O felicitare facuta de tine cu toata dragostea. Si un pupic cand vine acasa. Ai grija ca pe felicitare sa pui insemne de toamna.

Psihoyounger

| ellene a răspuns:

Daca ai bani putini ia un buchetel de flori (gestul conteaza) si fa curat in toata casa, ca sa o surprinzi placut cand vine de la servici... daca te pricepi sau ai pe cineva sa te ajute, fa si o prajitura (sau chiar clatite laughing )... o sa aprecieze efortu. A... si nici felicitarea nu stricawinking

| chester a răspuns:

Mama este nascuta pe 5 septembrie :) Ii plac: florile, bijuteriile, gentile, albumuri poze, obiectele de decor pentru casa (aranjamentele florale, rame poze, vaze, lumanari parfumate, etc), dulciurile, parfumurile...
Mai multe idei : http://www.constelatii.ro/horoscop-cadouri-fecioara.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.si eu sunt intr-o dilema.nu stiu ce sa aleg intre un buchet de trandafiri si un aranjament floral si intre un set de cercei. voi ce ziceti?