| sndjulian a întrebat:

Ce cadou ati sugera pentru majoratul unei fete?(fara mistouri)

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Salut.
Eu zic că depinde de fată și de cât de apropiată îți este. Și nu în ultimul rând,de banii pe care ești dispus să-i cheltuiești.
Însă dacă e slăbuță,cochetă,sunt sigură că nu poți da greș cu un parfum și un colier frumos. Gen de la Meli Melo,Accesorize sau alte magazine gen Mango,Orsay ( mi-am luat eu de la Orsay niște chestii frumoase zilele trecutehappy ).
Dacă nu, poți opta pentru o rochiță, o bluză mai feminină...sau ceva mai sport - o geantă pentru fitness.
Dacă nu și nu,și ești apropiat de ea ( adică amici ) poți opta pentru un sutien și-o pereche de chiloței pe care să-ți lași amprenta. laughing Asta mi s-a părut funny. Le-am propus odată colegilor mei,ca să-i luăm unei amice...și ne hotărâserăm să ne semnăm toți pe chiloți și pe sutien. laughing

Dacă nu,un CD,niște cercei...dar să fie finuțe, frumoase, nu de pițipoancă sau bădărane. happy

Sper să te fi ajutat. Byee!^^

2 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Mda, tinand cont ca si eu am majorat in sept...Ma gandesc ca voi primi un papitoi mare de plus, ceasul pe care mi-l doresc de mult timp, posetuta sau placa de intins patul preferata. Bineinteles, prietenii imi stiu gusturile happy In general, cam astea-s cadourile pentru o fata.

| SoSecret a răspuns:

Un buchet de flori ar arata ca si cum nai avea nici o pasare fata de ea da daca ii cumperi un lant sau niste cercei de aur crede-ma o sa vada cat de mult te-ai straduit pentru un cadouwinking. Funda?