| iuliaOK a întrebat:

Ce cadou i-as putea face lu' tata de ziua lui? Dati-mi niște idei.

16 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

O sticla de vin, daca-i place bautura.

| NotNamed a răspuns:

O gagica tinerica o noapte

| iuliaOK explică (pentru NotNamed):

Hahaha amuzantule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Izmene

| iuliaOK explică (pentru anonim_4396):

Izmene i-am luat in fiecare an, Cristi

| UnDiavol a răspuns:

Ceva pe care sa însemna ceva o scrisoare de la tine spui din inima ta spune-i din sufltul tău ce simți pentru tatăl tău și ceva pe care sa inseamna ceva de la tine sa vina

| iuliaOK explică (pentru UnDiavol):

Adevarat ca m ai ajutat foarte mult

scrisoare ii faceam cand aveam 10 ani

| UnDiavol a răspuns (pentru iuliaOK):

O sași aducă aminte de momentul in care tu ai făceai scrisoare la vârsta de 10 ani și ai sa vezi pe fata lui cu Adevărată fericirea Adevărată sate uiti atent poate nu-și arată emoțiile dar dacă te uiti atent o sale vezi eu a-și plânge dacă fata mea ar face așa ceva nu a-și rezista laughing)) ar fi un moment unic pentru mine

| iuliaOK explică (pentru UnDiavol):

Nu-mi place sa spun chestii drăguțe la nimeni, mai ales sa le scriu pe o scrisoare. Vreau sa-i cumpar ceva.

| UnDiavol a răspuns (pentru iuliaOK):

Alegere este a ta Iulia eu ți-am dat o idei atâta tot

| AndrElle a răspuns:

Un ceas, parfum, o bluza

| AndrElle a răspuns:

Parfum ceas telefon de îmbrăcat.

| Jackpot2 a răspuns:

Husa de telefon originala Camasa Parfum

| RalucaStefaniaMaria a răspuns:

Depinde de varsta ta si a lui. Daca ai masina si bani ii poti face cadou un ceas.Si daca esti inca minor poti merge cu mama ta sau singur la un magazin din apropiere ( Selgros, Auchan, Penny.etc.) Sau classicul cadou primit de bărbați... un set de igienă?