| ZianRaisa a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui? Face 28 de ani peste 2 saptamani.
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| VMarceline a răspuns:

Ai putea sa te împachetezi.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un autoturism daca-ti permiti, sau o excursie in strainatate.

| Violleta2022 a răspuns:

O alta varianta este sa cumperi verighete si sa-l ceri in casatorie!

| anonimuIl a răspuns:

O femeie știe bine ce vrea un bărbat de 28 de ani.

| ZianRaisa explică (pentru anonimuIl):

Am 18 ani nu-s femeie, zi-mi tu ce stie o femeie ca vrea logodnicul de 28 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF! Tu trebuie sa iti cunosti iubitul, nu noi. Nu sti ce pasiuni are?
Nu stiu, daca nu are un ceas decent ia-i unul sau iti iei o lenjerie intima "sexy" si ii pregatesti o "noapte fierbinte". laughing
Poti sa ii iei cel mai mediocru cadou, un pachet de ingrijire personala dar nu recomand. Iar in ceea ce priveste banii sunt ok dar pare ca nu ai depus nici un efort.
Din nou, nu avem de unde sa stim noi ce ii place, asta este treaba ta.

| ionur a răspuns:

E clar cât de mult îți pasă de el dacă ai ajuns sa pui întrebarea asta.

| cesaicumpar a răspuns:

Buna! Poți vedea aici zeci de idei de cadouri pentru iubit, poate iti place ceva - https://cesaicumpar.ro/categorie/idei-cadouri-barbati/cadouri-iubit/

| IdeiCadouri1 a răspuns:

Gasesti aici o multime de idei de cadouri pentru iubit. https://cesecumpara.ro/idei-de-cadouri-pentru-barbati-iubit-sot-tata-frate/