| CiocoLatta a întrebat:

Ce carte politista imi recomandati? Dau funda pentru cea mai buna recomandare :*...

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand cu căldură „Crimă pe terenul de Golf" și „Moarte în nori" de Agatha Cristie.
Lectură plăcută!

| justagirl2 a răspuns:

Din toata inima iti recomand cartile Aghatei Christi. eu am citit zece negri mititei, crima din orient expres si moarte in nori. Am citit si Edgar Wallace -Trisorul iar acum citesc Misterul camerei galbene de Gaston Leroux. si eu sunt fana cartilor politiste. sper sa iti placa ce ti am recomandat. lectura placuta

| CiocoLatta explică:

Multumesc! :*