| oblivion95 a întrebat:

Ce carte va place cel mai mult dintre cele pe care la-ati citit?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nunta in Decembrie de Anita Shreve si Dama cu camelii de Dumas Fiul in egala masura.

| criss:) a răspuns:

Am inceput romanul lui Ionel Teodoreanu-Lorelei, si inca din primele 25 de pagini citite, m-a impresionat foarte mult.happy

Răspuns utilizator avertizat
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Scaramouche de rafael sabatinii
dar o alta carte care pe care o ador e regina margot de al. dumas

| IuliaAle a răspuns:

Invitatia la vals de Mihail Drumes. Pur si simplu, acest roman m'a cucerit. Ti'o recomand cu caldura! happy

| mafioata_7621 a răspuns:

Colectia Gossip Girl
si cum a spus Iulia Invitatia la vals de mihai Drumes
si inca o carte interesanta Ordinul secret al fetelor de pe strada Caramel