| Joker3134 a întrebat:

Ce carti de dezvoltare personala imi recomandati? Ceva pentru calm.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

99% din cei care citesc nu pun in aplicare ceea ce citesc, eu as recomanda sa citești despre socrate, plato nu rahaturi, filozofia este mai buna decat cărțile, ce dezvoltare vrei?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Desigur, il apreciez pe plato am cateva carti cu el, vezi si citate si critica te va ajuta mult, daca vrei poti veni in grupul meu ne ocupam de dezvoltare personala

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Nici una doar prin meditatie si auto cunoastere, cand vei fii iluminat, asta cere timp, nu ajuta cartile sau pastilele

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Da,dar in multe sedinte, pshianaliza lui freud, dar ce problema ai, fii direct

| doctorandus a răspuns:

Cartile de dezvoltare personala sunt vorba lunga=saracia omului.

Ele sunt vanzare de bullshit si de fake it till you make it.