| stefioctavia a întrebat:

Ce carti faine de citit stiti?

Răspuns Câştigător
| mira26 a răspuns:

Eu iti recomand cartea mea favorita:Shining de Stephen King si promit ca o sa o adori.E geniala! Spor la citit!

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Depinde ce îţi place să citeşti.Că degeaba îţi scriem noi o listă, dacă ţie nu-ţi plac.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Caută cărţile din colecţia "Aventura".Au un a pe ele.
Petre Sălcudeanu - Moartea manechinului.
Citeşte cartea asta şi dacă-ţi place, caută mai departe colecţia.

| Vans a răspuns:

Încearcă Jocurile detectivului Conan de Vlad Muşsatescu

| Euletitia a răspuns:

Buna!
"Pe aripile vantului"-margaret Mitchell

| Flynn2001 a răspuns:

Dewey, copilul apelor, astea sunt cu pisici.

| stefioctavia explică:

Imi plac cartile de aventura

| Klaudya27 a răspuns:

Maitrey-Mircea Eliade

| Cocochannel a răspuns:

Ce tip de carti preferi?

| stefioctavia explică (pentru Cocochannel):

Carti de aventura

| Mademoiselle18 a răspuns:

Daca ai aceleasi gusturi ca si mine o sa-ti placa foarte mult urmatoarele:"Cartea nuntii" scrisa de George Calinescu si "Zilele si noptile unui student intarziat" de Gib. I. Mihaescu. Daca te pasioneaza "lumea vampirilor" ca sa zic asa laughing iti recomand "Jurnalele vampirilor".Nu am citit cartile dar serialul este foarte bunwinking Sper ca te-am ajutat happy