| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Ce categorie credeti ca ii lipseste TPU`ului? happy

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Categoria "Copilării de 10 ani".

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-am exprimat aici părerea: http://www.tpu.ro/......-religie/.
Numai bine!

caramela
| caramela a răspuns:

Cred ca etica bunelor maniere...

| Graphee a răspuns:

Categoria despre meseria celor de pe TPU, adică fiecare să spună despre meseria lor, ce facultăţi trebuie să urmezi şi aşa mai departe. Cei care au experienţă în anumita meserie.

Acum, dacă există vreo categorie de genul, îmi cer scuze.
Numai bine.

| AnneMarri a răspuns:

Eu sunt de acord cu @Ruxuletz.
Totuşi, poate ar lipsi categoria „Stupid" pentru cei de la Dragoste şi Sex.

| Ruxuletz a răspuns:

Eu nu prea inteleg rostul categoriilor pentru ca oricum multi pun intrebari la categorii care nu au nicio legatura cu intrebarea lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Categoria Religie.
Pa, pa.