| MissDelevingne a întrebat:

Ce combinatie de taste trebuie sa folosesc ca sa copiez imaginea de pe calculator? de ex: chiar si asta care apare aici.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

- Pentru a efectua o copie a ferestrei active, apeși ALT+PRINT SCREEN.
- Pentru a copia tot ecranul așa cum se afișează pe monitor, apasă tasta Print Screen.
Atenție! Pentru a lipi imaginea într-un fișier dintr-un program Microsoft Office, deschideți fișierul în care doriți să lipiți imaginea, apoi apasă CTRL+C.
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| alfye22 a răspuns:

Butonul Prt Sc, dreapta sus a tastaturii, si copy paste in paint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt+F4. Succes!