| PickleRiiick a întrebat:

Ce comparatii sunt intre tigara cu click si cea fara click ca prima tigara?

3 răspunsuri:
| Both_Lucas_1993 a răspuns:

Cand o tigara are click si il apesi este pur si simplu o biluta care are lichid mentolat in ea care iti face tigara mentolata.Clickul este localizat in filtrul tigarii si cand il apesi se sparge si lichidul din bilta este absorbit de filtrul tigarii si cand tu tragi din tigara fumul trece prin filtrul care are lichidul mentolat si vei avea un fum mentolat.
Sper ca ai intales!happy

| PickleRiiick explică (pentru Both_Lucas_1993):

E mai ok sa incepi cu el sau nu e mare diferenta?

| Both_Lucas_1993 a răspuns (pentru PickleRiiick):

Nu este nici o diferenta, doar la gust.Dar nu este bine sa te apuci de fumat!