| OnePiece a întrebat:

Ce considerati ca ar trebui ca alte tari sa invete de la Romania?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ar trebui sa invete din greselile noastre. Sa nu voteze politicieni corupti, sa nu isi distruga fabricile, sa nu se imprumute in prostie.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pana si japonezii pot invata de la noi harakiri.

| GoldenZenith a răspuns:

Ar trebui sa invete cum sa NU fie. Suntem un exemplu de "asa nu", din pacate.

| oglindasultanului a răspuns:

Cum sa profite deghizandu-se rolling on the floor

| immaBeast a răspuns:

" Ar trebui sa invete ca daca telefonul sau portofelul din buzunarul tau ajunge la mine in buzunar, nu mai este telefonul sau portofelul tau, este al meu big grin " laughing))
Sunt ironic, desigur...cred ca GoldenZenith a dat un raspuns destul de bun, nu mai are rost sa scriu acelasi lucru.

| AlanIprechüm a răspuns:

Ar trebui sa invete sa faca sarmale