| Simpatic a întrebat:

Ce credeti ca a facut sadrian46 cu premiul castigat, sistemul akai 5.1?

21 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu l-am primit încă. Am fost anunțat doar că mi se va trimite. După ce îl primesc, voi decide.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru Jadviga. Da mă dau banii afară din casă, stau mai mult pe balcon, la aer curat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot pentru Jadviga, sunt milionar de timp liber și miliardar de idei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tot pentru Jadviga, nu din invidie a spus dar din inocență ( ca să mă exprim foarte elegant), da.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Stimată dnă și distinsă, rău de tot îmi pare că m-ai înțeles greșit de tot, vina îmi aparține. Numai timp să am și o să îți explic în privat. O să încerc să nu mai fiu adversar cu dta, să cer anulare ignor, să îți arăt unde am greșit în exprimarea a ceea ce am dorit să spun despre viață și femei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil sa se uite la un film bun si sa se simta confortabil, la el acasa.

| Simpatic explică:

Dragi useri ai TPU, fara polemici si tras de urechi, acest topic a fost deschis cu iz de ironie, gluma daca vreti. Nu are nicio legatura cu ce am s-au nu am eu.
Am un sistem hi-fi de vreo 15 ani Philips de care sunt foarte mandru, a costat o avere la acea vreme si inca isi face treaba foarte bine, mai detin un studio audio undeva in tara, deci am scule.
Era doar un topic menit sa aduca putine zambete, dar iata ca unii precum hienele incearca sa ma faca sa par eu invidios, pe cine si de ce. Chiar imi place userul sadrian46 intr-un mod platonic, asa ca nu am avut nicio rautate in gand. Eu am si zis am iesit acolo in primii 10 useri ai anului, habar nu am cine m-a votat dar le multumesc.Nici nu as fi vrut sa ies eu castigatorul! Am afirmat-o si acolo pe acele topicuri de propunere a castigatorilor, a numirilor.
Deci frati si surori lasati rautatile deoparte, pentru ca demonstrati ca de fapt voi aveti frustrari. merci

| Celcestietot a răspuns:

Asculta la radio pe bass atunci cand pleaca in bucatarie lasand sistemul in sufragerie!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu mai poti tu de grija asta!
Oricine ar fi iesit userul anului s-ar fi iscat discutii.
E ca la alegeri!

| gemeni6226 a răspuns:

La citi bani are el, o fi dat cadou cuiva sau pastreaza ca trofeu.

| gemeni6226 a răspuns:

Acum 33 minute | sadrian46 a răspuns:
Pentru Jadviga. Da mă dau banii afară din casă, stau mai mult pe balcon, la aer curat.

Domnul sadrian 46 cu aceasta afirmatie m-ati facut sa rid asa de bine incat daca nu ati fi in razboi si impotriva femeilor de varsta mea nu as mai fi in veci suparata pe dumneata.

| Dorotheea21 a răspuns:

Ce ai? rolling on the floor
Tu nu esti invidios, si nici frustrat.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu sigur ca nu, am raspuns logic.Pt el un sistem Akaie ca pentru mine o ciocolată.O mănînc si atat. Daca era o mașină ultimul răcnet atunci da.Deci sincer eu doar incercam sa ma încadreze cu gândul în sistemul de valori al unui om avut.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dorotheea21):

In alta ordine de idei chiar daca eu nu dar băiatul meu are.Deci acum sincer cred ca realizezi ca nu din invidie am spus.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru gemeni6226):

Imi e teama ca nu inteleg ceva.
Eu m-am adresat Simpatikului.
'Tu nu esti invidios, si nici frustrat'

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Scuzelaughing)))am crezut ca mie mi-ai zislaughing))astazi daca sunt f obosita de la servici vad ca inteleg totul pe dos.

| Simpatic explică (pentru Dorotheea21):

Te-ai adresat ironic ori nu? caci nu mi-am dat seama.
Invidios si frustrat pot fi si eu ca orice om in anumite situatii dar in cazul de fata nu am niciun motiv, crede-ma!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Simpatic):

Imi esti simpatik, happy asa ca ironia iese din discutie.
Intrebarea a sunat asa, excentric, de asta am si ras, mai ales ca nu am vazut frustrari sau invidii la tine. happy

| Simpatic explică (pentru Dorotheea21):

Ok,multumesc, sentimentul este reciproc.
si eu ca orice om am frustrarile mele, pe unele le-am tot exprimat - masinile diesel laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-a pus pe olx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-a mancat.