| bogdan1004 a întrebat:

Ce credeti ca ar insemna pe plan global un Al Treilea Razboi Mondial?

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Dupa mine un al treilea razboi mondial va distruge tarile din a treia lume, adica cele cu o economie foarte redusa.Un al treilea razboi mondial poate insemna si o alta apocalipsa fata de cea pe care noi o credem.Cel putin un alt razboi ar distruge o mare parte din glob la cate arme nucleare si arme de distrugere in masa sunt ar fi ditamai prapadul daca pot spune asa.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ar mai reduce din populatia globului, ca si asa a crescut prea mult in ultimii 10 ani rolling on the floor

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Al patrulea va fi sigur "cu arcuri si sageti". (Einstein)

| MaicutaMaui a răspuns:

Un haos.