| StrongHeart a întrebat:

Ce credeti ca ascund serviciile secrete de civili?
Îi salut pe aceasta cale daca arunca un ochi pe acilea'

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Tu crezi ca avioanele de pe cer aterizeaza in siguranta?

| SG1995 a răspuns:

Secrete militare, strategi război/apărare în caz de ceva, sau chiar prototipuri de arme (în țări mai dezvoltate desigur), plus clasicele programe de spionaj. Practic serviciile secrete se ocupă de tot ce înseamnă protecția unui stat, culegere de informații, propagandă și așa mai departe.

| RKBlue a răspuns:

1)nu cred ca ascund ceva.
2)niManui nu cred ca ii e atat de frica de noi incat sa ascUnda ceva.
3)nu crede ce iti spun unii oameni care cred in teorii aLe conspiratiilor.
4)Totul e binE.

Va salut pe toti cei de la serviciile secrete! Multa sanatate si sa stiti ca nu sunt eu de vina, ci RAY si Celcestietot!

| Theo94 a răspuns (pentru RKBlue):

"1)nu cred ca ascund ceva."
Deci sa cred ca serviciile secrete nu au secrete, de spionaj ai auzit?
Serviciile secrete au fost infiintate cu un scop.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Serviciu_secret

https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_service

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

A fost planul tau, stai ca un capitan de vas pana la capat, in timp ce noi abandonam nava rolling on the floor!

| RKBlue a răspuns (pentru Theo94):

Era un raspuns fals.
In el se afla ce voiam sa spun de fapt.

| Theo94 a răspuns:

Secrete de stat.