| AlexandraER a întrebat:

Ce credeti ca o sa dea anul acesta la evaluarea națională 2020 ca argumentare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pot spune cu certitudine ca nu se va da ce s-a dat anul trecut, in rest ORICE este posibil, pentru ca nu putem ghicii, ceea ce comisia secreta a selectat.
Te sfatuiesc sa recapitulezi toata materia, ca sa nu risti sa-ti pice subiecte pe care nu le-ai repetat, doar pentru ca unii pe aici ti-ar spune ca, ei nu cred ca se vor da acele subiecte.

| T0T a răspuns:

Argumentați de ce capra avea 3 iezi și nu 4.