| Furnicuta000 a întrebat:

Ce credeti ca s-a intamplat intre Andreea Balan si sotul ei? Sigur e ceva pentru ca acum a postat un comentariu pe Instagram in care spune ca "sinceritatea pe care voi o vreti imi poate afecta copiii pe viitor".

2 răspunsuri:
| Dennis1993 a răspuns:

Sigur a fost o cearta între ea și soț și nu vrea sa se afle cu adevărat ce s-a întâmplat ca ai va afecta imagine și în viitor copii vor fi arătați cu mana la școală. Ca mama ta uite ce a făcut și asa mai departe.

| Furnicuta000 explică (pentru Dennis1993):

Pai cearta a fost dar eram curioasa din ce motiv