| Ada78 a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu tine dupa ce mori? Ajungi in rai, in iad te reîncarnezi intr-un alt corp? Ce credeti?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Variantele date sunt puțin plauzibile.

| Deaad a răspuns:

Iad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiesti viata altcuiva...sau pur si simplu mori..si nu se mai intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajung in iad si-l conduc, il transform intr-un club fancy thinking

| Inceputul a răspuns:

Pai depinde de credinta si de ce crede fiecare. Eu cred in reincarnare. Si exista multe carti in care se discuta pe aceasta tema. Ai putea citi o carte despre asta, poti cauta pe google. Sper ca te-am ajutat.happy

| Ciprian964335345 a răspuns:

Nu se intampla nimic pur si simplu mori