| TheGreatSouthernTrendkiII a întrebat:

Ce credeti despre aceasta noua lege din New York?

https://nyassembly.gov/......ttps?/leg/

3 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

O tampenie marca Jessica G. ca sa-i mangaie frumos pe crestet pe "bietii" transgenderi.
Mai bine s-ar ocupa de problemele din Bronx, care din 2002 le tot vin pe cap mult stimatilor din districtul 34.

| TheGreatSouthernTrendkiII explică (pentru Darkmagic):

Cine e Jessica G?

| Darkmagic a răspuns (pentru TheGreatSouthernTrendkiII):

Jessica Gonzales-Rojas este membra a State Assembly, cea care a introdus acest proiect pentru care ai pus intrebarea.
Punctul meu de vedere l-ai citit mai sus: este o tampenie. Statul New-York are lucruri infinit mai importante de rezolvat acum.