| Superior a întrebat:

Ce credeti despre masinile alea urate care n-au bord, sunt complet albe arata ca niste cutii si se conduc singure? Nici gratis n-as vrea asa ceva. Adica pentru mine cel putin condusul in ziua de azi pe langa faptul ca te duce de la A la Z ofera si placere, si satisfactie si un mod de a-ti ocupa timpul. Daca apar conservele alea pe roti acest lucru va disparea. https://www.wired.com/......ree-years/ ziceti voi ca nu e naspa masina asta spre deosebire de https://www.olx.ro/auto-masini-moto-ambarcatiuni/autotur isme/bmw/q-e46/ care e mai ieftin de 50 de ori si arata ca lumea.
"no offense, i'm-a car guy and i would like to f*ck a car's exhaust"

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chiar se conduc singure?

| Superior explică (pentru RAY):

Cica da.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Cool nu stiam, pai consider ca sunt o evolutie, poate asa se vor evita accidentele

| Superior explică (pentru RAY):

Sau se vor inmulti, n-as pune increderea intr-un soft, mai in siguranta m-as simti ca eu sa am controlul bolidului.