| Smile1234561997 a întrebat:

Ce credeti, Michael Jackson traieste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, traieste.in inimele celor ce lau ascultat

| Smile1234561997 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca nu ati vazut ce a aparut despre el, noi dovezi ca el si-a inscenat moartea pentru ca voia sa aiba o viata normala.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Are spectacol in rai, peste o saptamana.

| Adry05 a răspuns:

Chiar si sa traiasca, cu ce iti schimba tie viata ca e evident ca muzica n-ar mai face so... Si daca ar trai, e tot ca si cum ar fi mort.

| RAY a răspuns:

Din america vine prostia garantat 100%, tot ei cred in pamantul plat, ce mai urmeaza, pacat de istoria lor, se tampesc tot mai mult https://edition.cnn.com/......index.html

| StalkerSoul a răspuns:

Nu

| danaieladaniela a răspuns:

Nu cred ca treieste...sui la mine la scoala se vorbeste despre asta
EL ARE O CLONA A VENIT SI LAMARUTA

| Smile1234561997 explică (pentru danaieladaniela):

Earnest Valentino. Dar nu este vorba despre el. Sunt 2 Earnest si Sergio Cortes dar Michael chiar traieste. O româncă din America ii cunoaste niste apropiati si ei i-au spus ca traieste dar si pe internet sunt o grămadă de dovezi

| Rhea44 a răspuns:

Da eu sunt reîncarnarea lui