| anonim70 a întrebat:

Ce credeti o sa fac fata sa cresc doi catelusi daca vreau sa imi mai iau un catel de rasa bishon maldez desi am o catelusa de doua luni rasa shish tzu si imi place sa o tin in camera mea?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nici n-ai 50 de întrebări despre câini. Stai liniștită, ești normală. Nu-i asculta pe ăștia.
Vorbești cu ei, huh?

| danay72 a răspuns:

Cred ca te va ajuta sa fii mai responsabilă. Cine e fidel în putin, va fi și în mult. Te va pregăti pentru responsabilitati mai mari.