| ionutborcea a întrebat:

Ce crezi că pot face dacă sunt bullyied? (Întrebare: în general)

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Apara-te, invata arte martiale si dai peste cap pe toti cei carora te agreseaza, asta daca te agreseaza fizic, daca te agreseaza verbal, poti sa nu il bagi in seama pe agresor, sa nu ii oferi atentie fiindca asta o sa-i dea mai mult curaj, evita-l cat mai mult.

| ionutborcea explică (pentru DarthNiger):

Forță răspunsul!, merci, chiar dacă nu e pentru mine, m-a întrebat o persoană și nu știam, ce să-i răspund, dar mulțumeschappy

1 răspuns: