| RoxiutzaRux a întrebat:

Ce crezi despre zodia rac si despre fetele din zodia asta?happy

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Nu cred ca zodia poate schimba parerea mea despre o fata happy, conteaza comportamentul ei in societate si fata de mine.

HF

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Au o trasatura comuna:dau inapoi. Urat de tot si in cele mai naspa momente.Imi place cand vad asta la altii dar la mine e deja o problemalaughing

| paramore a răspuns:

Am avut o proasta experientzafrustrated

| Alexandru a răspuns:

Ceea ce cred si despre celelalte fete. Daca esti prost-crescuta, nesimtita, pe scurt, nu ai nimic in cap decat tampenii, asta deja nu mai tine de zodie. Tine de cei "7 anisori de acasa ".
Daca ar fi sa ne luam dupa zodii, la cum sunt fetele din ziua de astazi ( marea lor majoritate) nu mai gasesti tu nicio zodie mai buna decat cealalta la acest capitol...