| Loryanna a întrebat:

Ce culoare de ochii prefera baieti la fete?

16 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Albastru

| SkyPilot a răspuns:

Ochii plini de iubire pentru noi happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cum a spus intr-o zi o colega: "Fetele spun ca le plac băieții cu ochi albastri, dar se îndrăgostesc de cei cu ochi căprui".
Mie la un băiat îmi plac mai mult ochii căprui si maaari blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Se indragostesc de fete, dar se intampla sa au ochi caprui. nu e ca "cautam fete dupa culoarea ochilor. cel putin eu, ce stiu altii

| RareşTPUro a răspuns:

1.Caprui, 2. Verzi, 3. Albastrii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cei albastri

| Pinocchio a răspuns:

Cred ca baietii prefera fetele cu ochii albastrii, pe urma cele cu ochii caprui.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Caprui-Verzi-Albastri si altele imi plac

| Carla01 a răspuns:

Ochi*
băieţii* rolling on the floor
Eu dacă aş fi băiat mi-ar place ochii verzi sau căprui :*

| NoNameqed a răspuns:

Majoritatea spun ca albastri, dar mereu s-au indragostit de acei ochi caprui, unor baieti le pasa ce culoare au ochii altora nu pentru ca mereu o sa spunem ca ne indragostim de acei ochii (de nu stiu ce culoare ) dar de fapt nu e asa

| MixTape a răspuns:

Baieti prefera o fata iubitoare si cuminte. Caracterul conteaza nu ochii fetelor.

| MixTape a răspuns:

Daca un baiat vede ca fata e curva o... si o lasa.

| superuamen a răspuns:

Toti s-au indragostit macar o data de 2 ochi caprui si mari ❤ chiar daca majoritatea or sa raspunda cu albastri. Cand te indragostesti de cineva.pur si simplu o foci, nu te duci cu lupa la ochii lui pana il gasesti pala cu nuanta perfecta de verde laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru superuamen):

"Toti s-au indragostit macar o data de 2 ochi caprui si mari " ai dreptate, ai intalnit toate miliardele de baieti de pe planeta si stii sigur,

| giov03 a răspuns:

Caprui