| St3fa a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta? Dar haine? fundita

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Culorile vesele, precum galbenul pal, violet, roz, corai, pot da viata oricarei garderobe. Pastelurile dau impresia de relaxare si sunt pline de viata. Sunt recomandate mai ales pentru tinutele sport si pentru vacante.Chiar astazi citi un articol in care titul era :movul nu coboara de pe podium! Albastrul si toate nuantele lui sunt vedete in acest sezon. De la bleumarin pana la turcoaz si bleu pal, toate vor fi la moda. Stilul marinaresc va fi si el reinventat, iar bleumarinul reprezinta o alegere buna mai ales cand incerci sa obtii un look stilat.Stii,important este sa te imbraci si cu ce iti place tie nu neaparat cu o anume culoare care nu iti place, moda o facem noi nu noi pe ea! Cel putin eu asa procedez si crede-ma sunt multumita! Uite si un articol de mare ajutor:

http://www.newsiasi.ro/......-2010.html

O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Bab a răspuns:

Culorile foarte deschise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.glamour-and-shine.blogspot.com aici ai toate raspunsurile! Vezi articolele sau reclamele. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai tari culori! Si poarta hainele care te caracterizeaza nu cele care sunt la moda!(parerea mea)laughing laughing laughing